LOJMAN DUYURUSU
22 Haziran 2022

LOJMAN DUYURUSU

ARDAHAN MERKEZ  : Ardahan Merkez Karagöl Mahallesinde bulunan Eski Halk Sağlığı Laboratuarı hizmet binası üst katında bulunan ve Yardımcı Sağlık Hizmetleri sınıfına sıra tahsisli 04 kapı nolu 1 adet 100 m² kaloriferli boş lojman bulunmaktadır. Kamu Konutları Lojman Yönetmeliğinin ilgili maddeleri ve 2012/35 sıra numaralı genelge doğrultusunda tahsisi yapılacağından, taleplilerin dilekçe ile birlikte lojman talep beyannamesini eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurarak 27/06/2022 tarihi mesai bitimine kadar Müdürlüğümüze bildirilmesi gerekmektedir.   

ARDAHAN POSOF İLÇE MERKEZİ  : Ardahan Posof ilçe merkezinde bulunan 6 daireli yeni lojman binasında Yardımcı Hizmetler sınıfına tahsisli 1 adet 60 m² kaloriferli (1 Kapı Nolu) boş lojman bulunmaktadır. Kamu Konutları Lojman Yönetmeliğinin ilgili maddeleri ve 2012/35 sıra numaralı genelge doğrultusunda tahsisi yapılacağından, taleplilerin dilekçe ile birlikte lojman talep beyannamesini eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurarak 27/06/2022 tarihi mesai bitimine kadar Müdürlüğümüze bildirilmesi gerekmektedir.   

 

NOT :Hak Sahiplerince taleplisi olmayan boş lojmanlara diğer gruplardan başvuru olması durumunda şartlı olarak tahsisi yapılacaktır.